fbpx

Villamossági karbantartó

Teljes munkaidő @My HR Team Itt: Szakmunka / Fizikai munka Elküldés emailben

Információk

  • ID 78972
  • Végzettség Szakiskola / szakmunkás képző
  • Tapasztalat 3-5 év
  • Munkarend Több műszak
  • Nyelvismeret Nem szükséges

Feladatok:
A karbantartási csapat tagjaként a termelő, kiszolgáló berendezések karbantartása, valamint az épületek fenntartása, karbantartása:

  • A folyamatosan üzemelő gyártó- és feldolgozógépek villanyszerelési és műszerjavítási feladatainak, valamint az üzemcsarnokok, épületek fenntartási, karbantartási feladatainak ellátása,
  • Villamos berendezések, villamos hálózatok javítása, 0,4 kV-os hálózat és kapcsolótéri javítások végzése,
  • Folyamat vezérelt technológiai berendezések vezérlésének ellenőrzése, hibafeltárás, javítási feladatok végzése,
  • Pneumatikai rendszerek karbantartása, javítása,
  • Önálló munkavégzés a villanyszerelési- és műszertechnikai javítási, karbantartási munkák területén a műszaki vezetők utasítása, valamint a kézhez kapott tervdokumentációk alapján.

Elvárások:

  • Szakirányú – villanyszerelő -végzettség,
  • Gyártó és termelő berendezések komplett karbantartásában szerzett tapasztalat,
  • 3-5 éves szakmai gyakorlat termelő cégeknél,
  • Bejegyzésmentes erkölcsi bizonyítvány,
  • Hatékony, gyors, önálló munkavégzés,
  • Csapatszellem, más szakterületekkel való együttműködési készség,
  • Megszakítás nélküli, de tervezhető munkarend vállalása.

Előnyök:

  • Targoncavezetői, darukezelői jogosítvány,
  • Kazánkezelői végzettség, vízkezelési tapasztalat,
  • Elektrikusi végzettség, tapasztalat.

Munkaidő:

  • Folyamatos 4 műszak, 12 órás, 12 havi munkaidő keretben.

Amit kínálunk:

  • versenyképes alapbér,
  • bónusz,
  • határozatlan idejű munkaszerződés,
  • kiemelkedő cafeteria,
  • utazási támogatás.

Munkavégzés helye: Miskolc