fbpx

Villanyszerelő

Teljes munkaidő Újállásom Itt: Szakmunka / Fizikai munka Elküldés emailben

Információk

  • Végzettség Szakiskola / szakmunkás képző
  • Tapasztalat 2-3 év

A Borsodvíz Önkormányzati Közüzemi Szolgáltató Zrt.

munkatársakat keres miskolci központjába

Feladatok:

  • ivóvíz-szennyvíz telepek villamos karbantartása, üzemzavar elhárítás épületvillamosság
  • tervszerű megelőző karbantartás.
  • villamos szekrények építése terv alapján

Elvárások:

  • szakirányú végzettség (villanyszerelő, elektronikai műszerész)
  • B kategóriás jogosítvány
  • precíz, önálló munkavégzés
  • gépkönyvek, műszaki rajzok olvasásának ismerete
  • pályakezdő és tapasztalt villanyszerelők jelentkezését is várjuk!

Előnyt jelent:

  • PLC (Siemens) ismeret
  • frekvenciaváltók, lágyindítók ismerete
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeretek

Amit kínálunk:

  • szakmai tovább fejlődés, és képzések
  • változatos szakmai munka
  • azonnali munkakezdés

A jelentkezéseket a “Jelentkezem” gombra kattintva várjuk!

Készségek