fbpx

Villamos tervező mérnök

Teljes munkaidő Újállásom Itt: Műszaki / Mérnök Elküldés emailben

Információk

  • Végzettség Főiskola
  • Tapasztalat 2-3 év

Állás leírása

Villamos tervező mérnök (napelem)

Az Ön új cége:

Villamos tervező mérnök pozíció nyitott naperőművekkel foglalkozó magyar generálkivitelező partnerünknél. A cég naperőmű projektekkel foglalkozik a tervezéstől, az engedélyezésen át az üzemeltetésig.

A következő feladatokban számítanak a leendő Villamos tervező mérnökre:

– Napelemes projektek villamos tervezése

– Szakági tervezőkkel való kapcsolattartás

​- Műszaki javaslatok kidolgozása, dokumentációk összeállítása
​- Egyeztetés a társosztályokkal

Mire van szüksége a sikerhez?

– Villamosmérnöki végzettség
– Minimum 3 éves tapasztalat épületvillamossági tervezésben
– Tervezői jogosultság megléte (V) vagy kiváltásához megfelelő évek száma
– Magabiztos AutoCad programismeret

Mire számíthat partnerünktől?

– Modern irodai környezet, családias légkör
– 100% bejelentett munkavállalók
– Dolgozói kedvezmények
– Versenyképes juttatási csomag (autó, laptop, telefon)

Mit kell tennie most?

Amennyiben a lehetőség felkeltette az érdeklődését, kattintson a ‘Jelentkezem’ gombra és küldje el nekünk frissített szakmai önéletrajzát.

Készségek