fbpx

VEGYIPARI GÉPKEZELŐ

Teljes munkaidő Újállásom Itt: Szakmunka / Fizikai munka Elküldés emailben

Információk

  • Végzettség Szakiskola / szakmunkás képző
  • Tapasztalat Pályakezdő
  • Munkarend 2 műszak

munkatársat.
Munkavégzés helye: Budapest, XXIII. kerület
Megközelítés: Tömegközlekedéssel vagy saját gépjárművel (Bejárási támogatás vidékről érkező kollégák számára!)
Műszakos munkarend (Vezetővel való egyeztetés alapján a következő műszakok választhatóak):
1 műszakos munkarend hétfőtől- péntekig 7:00 órától -15:30 óráig
VAGY
12 órás munkarend hétfőtől – vasárnapig előzetesen egyeztetett napokon.
6:00 órától -18:00 óráig, és 18:00 órától – 6:00 óráig (előzetesen egyeztetett beosztás alapján).

Feladatok:

  • Vegyipari gépsorok folyamatos üzemeltetése,
  • Gép-beállítás, felmerülő problémák elhárításában való részvétel,
  • Gyártáshoz kapcsolódó dokumentumok készítése, adminisztrációja,
  • Munkaterület és gépsor tisztán tartása, karbantartásban való aktív részvétel,
  • Munkavédelmi, környezetvédelmi és tűzrendészeti utasítások betartása,
  • A gyártáshoz kapcsolódó minőségi paraméterek folyamatos ellenőrzése.

Követelmények:

  • Min. középfokú végzettség (szakmunkásképző, szakközépiskola, gimnázium),
  • Jó egészségügyi állapot, megfelelő fizikum.

Előnyök:

  • Vegyipari szakmunkás vagy vegyipari technikus végzettség,
  • Termelési gépek kezelésében szerzett 1-2 éves tapasztalat.

Juttatások:

  • Bejelentett alapfizetés és műszakpótlékok,
  • Próbaidő lejárta után kafetéria juttatás,
  • Önkéntes nyugdíjpénztári tagság,
  • Biztos jövedelem, hosszú távú munkalehetőség és megbízható háttér,
  • Vidékről érkező kollégák esetében bejárási támogatás.