fbpx

Vámügyintéző

Teljes munkaidő Újállásom Itt: Adminisztráció / Irodai munka , Itt: Beszerzés / Logisztika / Szállítás Elküldés emailben

Információk

  • Végzettség Középiskola
  • Tapasztalat 2-3 év

A legfontosabb feladataid a következők lesznek:

  • Beérkező / kimenő szállítmányokkal kapcsolatos okmányok kezelése
  • Ezekhez kapcsolódó adatok rendszerben történő rögzítése, 2 illetve 3 műszakos munkarendben.
  • Vámcsoport adminisztratív támogatása
  • Kommunikáció a logisztikai csapattal, raktárral és társosztályokkal
  • Okmánykezelési feladatok ellátása

A munkakör betöltéséhez szükséges ismeretek:

  • Középfokú iskolai végzettség (Érettségi)
  • Vámügyintéző OKJ-s végzettség
  • 1+ év vámszakmai tapasztalat
  • Magabiztos MS Office ismeret (Excel, Word)
  • Jó kommunikációs készség
  • Angol nyelvtudás előny

Amiért érdemes nálunk dolgoznod:

  • Alapfizetésen felüli juttatások: cafeteria, negyedéves bónusz
  • Teljesítményt elismerő vállalati kultúra
  • Szakmai fejlődési és előrelépési lehetőség

Munkavégzés helye: Nyíregyháza