fbpx

VÁMÜGYINTÉZŐ

Teljes munkaidő Újállásom Itt: Adminisztráció / Irodai munka Elküldés emailben

Információk

  • Végzettség Középiskola
  • Tapasztalat 2-3 év
  • Nyelvismeret Angol

Magyarország legnagyobb vámszolgáltatója munkatársat keres az alábbi pozícióba:

Feladatok:
  • Minőségi vámügynöki szolgáltatás biztosítása partnereink felé
  • Vám- és adójogszabályok, hatósági előírások betartásával közreműködés vámkezeléseknél, utólagos eljárásoknál
  • Vám- és fuvarokmányok kiállítása, letét és szolgáltatási díj beszedése és kezelése
  • Adatrögzítés számítógépes nyilvántartási rendszerekben
  • Hatósággal való kapcsolattartás
Az álláshoz tartozó elvárások
  • Vámügyi végzettség (DE pályakezdőket is várunk – Vámügyintézői – Vámkezelő OKJ végzettséggel)
  • Vámügyi gyakorlat (vámügyintézőként)
  • Többműszakos munkarend vállalása
  • Releváns szakmai tapasztalat (vámügynöki, vámügyintézői)
  • Pontos, precíz munkavégzés
  • MS Office haladó szintű ismeret (Word, Excel )
  • Jó problémamegoldó és konfliktuskezelő készség
Az állás betöltéséhez előnyt jelent:
  • Vámkezelő szakmai rendszer ismerete
  • Aktív idegen nyelvismeret
  • Pénzügyi ismeretek
  • Azonnali munkakezdés
Szükséges tapasztalat:
  • Minimum 1-2 év releváns szakmai tapasztalat de pályakezdők jelentkezését is várjuk
Amit kínálunk:
  • Stabil pénzügyi háttér
  • Versenyképes, egyéni megállapodás szerinti jövedelem
  • Cafeteria csomag
  • Jó hangulatú csapat
  • Szakmai fejlődési lehetőség, képzés támogatás
Munkavégzés helye:
  • Kecskemét