fbpx

Üzemeltető műszerész

Teljes munkaidő Újállásom Itt: Szakmunka / Fizikai munka Elküldés emailben

Információk

  • Végzettség Középiskola
  • Tapasztalat 2-3 év

Állás leírása

Karbantartás, szerviz, Gyártás, műszaki terület

gépész karbantartó, mechanikai műszerész állás Miskolc

  • Karbantratási feladatok elvégzése a telephelyi gépeken
  • karbantartások és javítások során észlelt hiányosságok kivizsgálása
  • Karbantartása, szakszerű javítása a felügyelete alá tartozó gépeknek, berendezéseknek
  • Műszaki hibaelhárítás
  • Hibajavítás, karbantartás naprakész dokumentációjának vezetése
  • Középfokú műszaki végzettség
  • Műszaki rendszerek, berendezések ismerete
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeret
  • 3 műszakos munkarend vállalása
  • Nagyfokú precizitás és megbízhatóság

Munkaidő

  • 3 műszakos munkarend

Amit kínálunk

  • Versenyképes bérezés
  • Piaci átlagnál magasabb cafeteria juttatás
  • Határozott idejű szerződés év végéig
  • Kedvezményes sportolási lehetőség
  • Kollektív élet-, és balesetbiztosítás
  • Rendszeres vállalati rendezvények pl. családi nap
  • Önkéntes nyugdíjpénztári tagság
  • Pályakezdő és nyugdíjas kollégák jelentkezését is várjuk
  • Éves egészségügyi szűrőprogram
  • Gyógyszeriparban szerzett tapasztalat
  • Angol nyelv alap szintű ismerete

Készségek