fbpx

Traffic management vezető

Teljes munkaidő Újállásom Itt: Marketing/Reklám/Média /PR Elküldés emailben

Információk

  • Végzettség Középiskola
  • Tapasztalat 2-3 év

Állás leírása

Új munkatársat keresünk az alábbi pozíció betöltésére:

Feladatok:

  • Ügyfelek közösségi média kommunikációjának (FB, Twitter, blogok stb.) napi szintű koordinálása
  • Social kampányok tervezése, szervezése, monitorozása
  • Kommunikációs tervek kidolgozásában történő részvétel
  • Közösségi média stratégia és koncepció készítése és prezentálása (angolul is)
  • Részvétel a tartalmak, alkalmazások előállításában
  • Versenytársak és brandek jelenlétének monitorozása
  • Közösségi média trendek nyomon követése
  • 40 fős csapat koordinálása
  • Kommunikációs központ szakmai vezetőjének szakmai támogatása
  • Hivatalos megkeresési csatornák monitoringja, a hivatalos megkeresések megválaszolása

Elvárások:

  • Legalább 3 év közösségi médiában szerzett munkatapasztalat
  • Hazai és nemzetközi közösségi oldalakat mélyreható ismerete
  • Gyakorlott account
  • Precíz, önálló, terhelhető, munkájára igényes
  • Csapatjátékos

Amit ajánlunk:

  • Versenyképes fizetés és juttatási csomag (cafeteria, éves bónusz, utazási költségtérítés stb.)
  • Hosszú távú munkalehetőség
  • Fiatalos, folyamatosan növekvő szervezet

Amennyiben ajánlatunk felkeltette az érdeklődését, önéletrajzát a JELENTKEZEM gombra kattintva várjuk.