fbpx

Tartalom disztribúciós asszisztens

Teljes munkaidő Újállásom Itt: Adminisztráció / Irodai munka Elküldés emailben

Információk

  • Végzettség Középiskola
  • Tapasztalat 2-3 év

Állás leírása

Új munkatársat keresünk az alábbi pozíció betöltésére:

Feladatok:

  • Teljes terület asszisztenciája
  • Traffic menedzsment, disztribúciós menedzsment meetingjeinek megszervezése
  • Különböző területtől, érkező kérések feldolgozása
  • Általános asszisztensi feladatok
  • Portfóliótól érkező összes kérelem, információ, feladat feldolgozása és megküldése a Data csapat számára
  • Aktív jelenlét a csapat életében
  • Adminisztratív feladatok ellátása
  • Vezetőség és a HR osztály támogatása

Elvárások:

  • Középfokú végzettség
  • Angol nyelvismeret

Amit ajánlunk:

  • Versenyképes fizetés és juttatási csomag (cafeteria, éves bónusz, utazási költségtérítés stb.)
  • Hosszú távú munkalehetőség
  • Fiatalos, folyamatosan növekvő szervezet

Amennyiben ajánlatunk felkeltette az érdeklődését, önéletrajzát a JELENTKEZEM gombra kattintva várjuk.

Készségek