fbpx

Targoncavezető állás – Miskolc

Teljes munkaidő @My HR Team Itt: Szakmunka / Fizikai munka Elküldés emailben

Információk

  • ID 77900
  • Végzettség Általános iskola
  • Tapasztalat 0-1 év
  • Munkarend 2 műszak
  • Nyelvismeret Nem szükséges

Miskolci gyártó partnerünk megbízásából bővülő csapatukba keresünk munkatársat az alábbi munkakörbe:

Targoncavezető

Mivel fogsz foglalkozni?

  • Üzemi anyagmozgatási feladatok ellátása,
  • Kamionok szedése és pakolása,
  • Raktári rend és tisztaság fenntartása,
  • Eseti jelleggel szombatonként túlóra vállalása,

Téged keresünk, ha:

  • 8 általános iskolai végzettséged van (a középfokú végzettséged előny!),
  • Mind a három típusú targoncavezetői engedéllyel rendelkezel,
  • Minimum 3 éves szakmai tapasztalatod van,
  • Vállalni tudod 2 műszakos munkarendet.

Amit a munkádért cserébe biztosítunk:

  • Béren kívüli juttatásokban és bónuszokban részesülsz,
  • Munkába járásodat támogatjuk (buszbérlettel vagy gépkocsi üzemanyagtérítéssel),
  • Megfelelő munkavégzésed és teljesítményed alapján előre lépésre van lehetőséged.

Munkavégzés helye: Miskolc.

Készségek