fbpx

Szoftverfejlesztő

Teljes munkaidő Újállásom Itt: IT / Informatika Elküldés emailben

Információk

  • Végzettség Főiskola
  • Tapasztalat 2-3 év
  • Nyelvismeret Angol

Állás leírása

Új munkatársat keresünk az alábbi pozíció betöltésére:

Feladatok:

  • Szoftverfejlesztés
  • Kassza rendszer fejlesztés
  • Python programozási nyelv szerint

Elvárások:

  • Szoftverfejlesztésben szerzett minimum 3 év tapasztalat,
  • kasszarendszer fejlesztési tapasztalat
  • Python programozási nyelv ismerete, MySQL
  • előny: C++/C#/Java programnyelv ismeret

Amit ajánlunk:

  • Versenyképes fizetés és juttatási csomag (cafeteria, éves bónusz, utazási költségtérítés stb.)
  • Stabil, hosszú távú munkalehetőség egy folyamatosan növekvő multinacionális autóipari gyártó cégnél
  • Folyamatos tanulási és fejlődési lehetőség
  • Laptop, céges telefon

Amennyiben ajánlatunk felkeltette az érdeklődését, önéletrajzát a JELENTKEZEM gombra kattintva várjuk.

Készségek