fbpx

Szerviztechnikus | Budapest

Teljes munkaidő Újállásom Itt: IT / Informatika Elküldés emailben

Információk

  • Végzettség Középiskola
  • Tapasztalat 2-3 év

Állás leírása

Feladatok és tevékenységek:

  • Helyszíni hibák elhárítása
  • Karbantartási feladatok elvégzése
  • Telefonos és e-mailes hibabejelentések fogadása, rögzítése.
  • Hibajegyek kezelése (probléma megoldása vagy az illetékes munkatársnak továbbítása).
  • Ügyfelekkel való folyamatos kapcsolattartás, a hibajegyekkel kapcsolatban.
  • Karbantartások ütemezése, nyomon követése, elvégzése.
  • Szoftverfrissítések előkészítése, végrehajtása, verziók dokumentálása.
  • Szoftverek és rendszerműködés felhasználói tesztelése.
  • Új rendszerek konfigurálása, finomhangolása.
  • Dokumentációk, riportok készítése
  • Szoros együttműködés a vezetőséggel
  • Megrendelésektől függően változó irodai és helyszíni munkavégzés

Követelmények:

  • Magasfokú kreativitás
  • Biztonságtechnikai érdeklődés
  • Jó kommunikációs készség
  • Megoldásokra való törekvés, a “miért nem lehetséges” szemlélet helyett
  • Gyengeáramú/ elektronikai tapasztalat

Amit kínálunk:

  • Céges telefon
  • Munkavégzéshez biztosított jármű
  • Túlóra elszámolás
  • Kihívásokkal teli munkakör
  • Összetartó és támogató csapat
  • Tanulási lehetőség
  • Utazási hozzájárulás