fbpx

Senior Java Developer

Teljes munkaidő Újállásom Itt: IT / Informatika Elküldés emailben

Információk

  • Végzettség Középiskola
  • Tapasztalat 2-3 év
  • Nyelvismeret Angol

Állás leírása

Új munkatársat keresünk az alábbi pozíció betöltésére:

Feladatok:

  • Backend development and maintenance of our websites
  • Make decisions on the architectural questions of the product
  • Mentoring of our junior developers
  • Keep and continuously revise our coding standards
  • Lead a team of developers to develop the best possible product
  • Set an example for your team – both on a personal and professional level

Elvárások:

  • Angol
  • DATABASE
  • PROGRAMMING / WEB DEVELOPMENT
  • Spring framework knowledge

Amit ajánlunk:

  • A truly multinational team
  • Long-term opportunities
  • Opportunities to take part in trainings
  • Working in an international, young and dynamic team
  • Young, dynamic and constantly growing organization

Amennyiben ajánlatunk felkeltette az érdeklődését, önéletrajzát a JELENTKEZEM gombra kattintva várjuk.