fbpx

Raktáros és gépjárművezető

Teljes munkaidő Újállásom Itt: Beszerzés / Logisztika / Szállítás , Itt: Szakmunka / Fizikai munka
  • Debrecen, Monostorpályi, Hajdú-Bihar - Debrecen, Hajdú-Bihar
  • Közzétéve : 2021.04.02.
  • Megtekintés 22
Elküldés emailben

Információk

  • Végzettség Középiskola
  • Tapasztalat 2-3 év

Csatlakozz az Alpha-Vet Állatgyógyászati Kft. csapatához! A Szerethető Munkahely díjas Alpha-Vet Állatgyógyászati Kft. Magyarország egyik piacvezető, többek között állatgyógyszerrel, állattartási technológiával, növényvédelemmel, állatorvosi műszerrel és állateledellel is foglalkozó vállalata, mely debreceni telephelyére keres kollégát. A vállalat 100%-ban magyar tulajdonú, melyet munkavállaló központú légkör, összetartó csapat jellemez.

Eljött az idő, hogy tovább bővüljünk ezért akár azonnali kezdéssel keressük új munkatársunkat.
Az AlphaVet küldetése: “Az agrárium jövőjéért, állataink jóllétéért”

Az AlphaVet nem csak egy munkahely, hanem egy életérzés!

Főbb feladatok, munkák:

  • anyagmozgatás, árupakolás, csomagolás, áru-összekészítés,
  • raktári rend fenntartása,
  • összekomissiózott termékek túrajárat szerinti gépjárműre felpakolása,
  • termékek kiszállítása,
  • okmányok, technikai eszközök kezelése.

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • B kategóriás jogosítvánnyal rendelkező “csapatjátékos” jelentkezését várjuk,
  • Aki tud és szeret önállóan dolgozni,
  • Szívesen tanul velünk együtt és,
  • Munkáját precízen, felelősségteljesen végzi!

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

  • Targoncavezetői engedély,
  • Hasonló területen szerzett gyakorlat,
  • GKI igazolvány,
  • C-kategóriás jogosítvány,
  • 3,5 tonna össztömegű gépjárművel kiszállításban gyakorlat,
  • Keleti országrész ismerete.

Amit kínálunk:

  • COVID alatt is biztos állás,
  • 100%-ban bejelentett munkaviszony,
  • Stabil, folyton fejlődő munkáltató,
  • Kiszámíthatóság, tervezhetőség,
  • Hosszútávú munkahely,
  • Munkakezdés akár 2-3 héten belül.

További juttatások az Alpha-Vet Kft-nél:

  • Előrelépési lehetőség
  • Sportrendezvények
  • Számos dolgozói kedvezmény biztosítása
  • Dolgozói bankszámla vezetés
  • Modern konyhák
  • Modern irodák
  • Munkatársaink véleménye fontos számunkra
  • Dolgozói tájékoztatás
  • Rendszeres csapatépítési lehetőségek
  • Vállalati nyaralási lehetőség
  • Egészségmegőrzés
  • Alapítványi segítség
  • Céges családi nap

Állás, munka területe(i):

  • Szakmunka
  • Gépjárművezető, Sofőr, Futár

Szükséges tapasztalat:

  • Nem igényel tapasztalatot

Szükséges végzettség:

  • Középiskola

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő

Egyéb juttatások:

céges üdülés, üdültetés

Munkavégzés helye:

4030 Debrecen, Monostorpályi út

Várjuk a fényképes önéletrajzokat a fizetési igény megjelölésével.