fbpx

Raktáros

Teljes munkaidő Újállásom Itt: Beszerzés / Logisztika / Szállítás , Itt: Szakmunka / Fizikai munka Elküldés emailben

Információk

  • Végzettség Középiskola
  • Tapasztalat 0-1 év

Állás leírása

Szükséges végzettség:

Feladatok

Beérkező áruk mennyiségének, sérülés mentességének ellenőrzése

Meghatározott napi gyártásterv alapján a gyártósorok kiszolgálása (raktári anyagok összekészítése)

Késztermékek pántolása, fóliázása munkautasítás szerint, raktárba való betárolása

Anyagmozgatás, komissiózás és csomagolási feladatok ellátása

Készletek ellenőrzése, leltározása a vállalat belső szabályzataiban foglaltaknak megfelelően

Raktári rend biztosítása, folyamatos fenntartása

Elvárások

Középfokú végzettség, vagy szakmai tapasztalat

1-2 év hasonló munkakörben szerzett gyakorlati tapasztalat

Többműszakos munkarend vállalása

Jó kommunikációs készség és csapatszellem

Pontosság, precizitás, logikus gondolkodás

Előnyök

Targonca jogosítvány

1-2 éves raktározási gyakorlat

Komissiózási tapasztalat

Munkaidő

Teljes munkaidő (8 órás)

Amit kínálunk

Kihívást jelentő multinacionális környezet