fbpx

Pénzügyi tanácsadó

Teljes munkaidő Újállásom Itt: Bank / Biztosítás / Pénzintézet Elküldés emailben

Információk

  • Végzettség Középiskola
  • Tapasztalat Pályakezdő

Fiatal, de több év tapasztalattal rendelkező csapatunkba keresünk új kollégákat.
Központi irodánk Miskolcon található, de nem szükséges, hogy miskolci lakos légy!
Nálunk nincs tukmálás, nincs ügyfél szerződésekkel variálás a magasabb jutalék reményében!.

Junior tanácsadó

2 fő munkatársat keresünk

Feladataid lesznek:

  • meglévő ügyfelekkel kapcsolattartás, felmerülő igények kiszolgálása;
  • saját ügyfélkör kialakítása, bővítése;
  • adminisztrációs tevékenység elvégzése.

Elvárások:

  • közép, vagy felsőfokú végzettség;
  • pénzügyi végzettség előny, de nem feltétel;
  • vállalkozói szemlélet;
  • nyelvtudás nem feltétel;

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

  • MNB pénzügyi közvetítői vizsga, vagy diploma, de ha nincs a megszerzésében támogatunk;

Amit kínálunk:

  • saját szakmai mentor segít neked;
  • komoly anyagi támogatást adunk a pályakezdéshez, ami nem pár hónapra szól, hanem amíg nálunk
    dolgozol!(nettó 150.000 forint -tól/hó)
  • csapatépítőkön vehetsz részt
  • teljesítményed alapján különféle ajándékokban részesülhetsz (pénz, tárgyi, utazás)
  • titkárnő segíti az ügyes-bajos dolgaid
  • előrelépési lehetőség nyitott

Egyéb információ:

  • Minden segítséget, hogy sikeres légy, hisz akkor mi is sikeresek vagyunk!
  • Akár mellékállásban is elkezdhető!

Ha szimpatikus az ajánlat jelentkezz hozzán Magyar nyelvű Önéletrajzoddal az oldalon keresztül.