fbpx

Pénzügyi-Számviteli Munkatárs

Teljes munkaidő Újállásom Itt: Pénzügy/Számvitel/Kontrolling Elküldés emailben

Információk

  • Végzettség Középiskola
  • Tapasztalat 2-3 év

MAGNUS AIRCRAFT Zrt. ultrakönnyű sportrepülőgépeket gyártó magyar tulajdonú vállalat, jelentős nemzetközi érdekeltségekkel. Pécs mellett található modern gyárunk gazdasági területére munkatársat keresünk a fenti munkakörbe.

Feladatok:

  • Analitikus könyvelés
  • Vevői / szállítói kapcsolattartás
  • Vevői / szállítói nyilvántartások naprakész vezetése a vállalatirányítási rendszerben
  • Likviditás-kezelés támogatása

Szakmai elvárások:

  • Pénzügyi – számviteli ügyintéző végzettség
  • Minimum három év releváns szakmai gyakorlat
  • Előnyt jelenthet:
      • bér+TB ügyintézői végzettség
      • QAD vállalatirányítási rendszer ismerete
      • angol nyelvtudás

Amit kínálunk:

  • Biztos háttér, hosszú távú munkalehetőség
  • Kiváló munkakörülmények, korrekt kereseti lehetőség
  • Innovatív csapat, hightech környezet

Munkavégzés helye: Pécs-Pogány