fbpx

Pályakezdő könyvvizsgáló | Budapest

Teljes munkaidő Újállásom Itt: Pénzügy/Számvitel/Kontrolling Elküldés emailben

Információk

  • Végzettség Középiskola
  • Tapasztalat 0-1 év
  • Nyelvismeret Angol

Állás leírása

Feladatok:

Projektekben való részvétel multinacionális és magyar vállalatoknál
Könyvvizsgálat (előzetes audit tapasztalat nélkül is)

Követelmények
Kiket keresünk?

Friss gazdasági (pl. pénzügy-számviteli) végzettséggel rendelkeznek vagy olyan 1-2 éves tapasztalattal rendelkező fiatalokat, akik érdeklődnek a könyvvizsgálat iránt (nem előfeltétel az audit tapasztalat)
Nyitott, proaktív személyiségük van
Különösen motiváltak a magas minőségű és pontos munkavégzésre
Tudatosan építik a karrierjüket

Amit kínálunk
Részese lehetsz a világ egyik legnagyobb könyvvizsgáló cégének
Érdekes projektekben vehetsz részt multinacionális és magyar vállalatoknál
Érdemi és felelősségteljes munkában próbálhatod ki magad
Egyedülálló, gyors karrierlehetőség
Részt vehetsz kiemelkedő képzési programjainkban (külföldön és belföldön egyaránt)
Dinamikus, fiatalos csapatban való munkavégzés
Rugalmas belépési lehetőség