fbpx

Pályakezdő adótanácsadó | Budapest

Teljes munkaidő Újállásom Itt: Adminisztráció / Irodai munka , Itt: Pénzügy/Számvitel/Kontrolling Elküldés emailben

Információk

  • Végzettség Főiskola
  • Tapasztalat Pályakezdő
  • Nyelvismeret Angol

Állás leírása

Feladatok:

Tanácsadási projektekben való részvétel multinacionális és magyar vállalatok részére
Adótanácsadói feladatok ellátása

Követelmények
Kit keresünk?

Olyan jelölteket, akik

közgazdasági vagy jogi végzettséggel rendelkeznek, VAGY olyan utolsó éves hallgatók, akik 40 órás munkavégzést tudnak vállalni,
VAGY 1-2 éves munkatapasztalatot szereztek SSC-ben vagy vállalati oldalon adózási területen.
Érdeklődnek az adózás különböző területei iránt.
Nyitottak, proaktívak
Motiváltak a magas minőségű, alapos és pontos munkavégzésre.
Biztos és kiszámítható karriert szeretnének.

Amit kínálunk
Részese lehetsz a világ egyik legnagyobb tanácsadó cégének
Érdemi és felelősségteljes munkában próbálhatod ki magad
Érdekes tanácsadási projektekben vehetsz részt multinacionális és magyar vállalatok részére
Részt vehetsz kiemelkedő képzési programjainkban (külföldön és belföldön egyaránt)
Megvalósíthatod karrierterveidet
Aktív tagja lehetsz egy dinamikus és fiatalos csapatnak