fbpx

műszaki szakelőadó I. (pályás területre)

Teljes munkaidő Újállásom Itt: Műszaki / Mérnök
  • Munkavégzés helye:
    Debrecen, Debrecen, Hajdú-Bihar
  • Közzétéve : 2021.06.20.
  • Megtekintés 94
Elküldés emailben

Információk

  • Végzettség Középiskola
  • Tapasztalat 0-1 év

Új munkatársunk feladatai lesznek
– szakmai tevékenységéhez kapcsolódóan felügyeleti, üzemeltetési feladatokat végez
– az előírt műszaki nyilvántartásokat vezeti
– az általa vezetett műszaki-, működési-, hiba- és üzemzavar statisztikák alapján, szakmai felettesének javaslatokat tesz az operatív intézkedések megtételére
– közreműködik a felülvizsgálati rendek, technológiák készítésében
– részt vesz a műszaki engedélyek, rendeletek, tervek kidolgozásában, felülvizsgálatában
– közreműködik a műszaki kérelmek felülvizsgálatában, részt vesz a műszaki átadások előkészítésében, lebonyolításában

Amire a munkakör betöltéséhez szükség van
– állami középiskolai végzettség – érettségi
– felsőfokú vasúti szakképesítés
– amennyiben vasútszakmai ellenőrzési tevékenységet végez: 19/2011 NFM rendelet szerinti egyszerűsített forgalmi vizsga (pálya szakszolgálat)
– irodai, számítástechnikai alkalmazások felhasználói szintű ismerete

Amit ajánlunk
A juttatási csomag tartalmazza:

– Szépkártya juttatás (a hatályos belső szabályozás szerint)
– Br. 350.000 Ft hűség bónusz év végén
– a havi bruttó alapbér 4%-ának megfelelő önkéntes nyugdíjpénztári hozzájárulás
– havi nettó 3000 Ft összegű önkéntes egészségpénztári tagdíj-hozzájárulás

A fenti juttatások a naptári évben ledolgozott munkanapok arányában kerülnek kifizetésre.

Amit ajánlunk továbbá:

– biztos munkahely
– kiszámítható munkaidő és jövedelem
– utazási kedvezmény (belföldön és egyes nemzetközi vasútvonalakon)
– szakmai fejlődési lehetőség

Munkavégzés helye
Debrecen
Debrecen

Munkaidő
Teljes munkaidő

Foglalkoztatás formája
Határozatlan idejű

2021-06-30

Készségek