fbpx

Műszaki előkészítő/Projektvezető (Miskolc)

Teljes munkaidő Itt: Műszaki / Mérnök Elküldés emailben

Információk

  • Végzettség Főiskola
  • Tapasztalat 2-3 év
  • Nyelvismeret Angol

Állás leírása

Munkakör: Műszaki előkészítő / Projektvezető

Témakör: Építőipar, Acélszerkezet gyártás/szerelés/karbantartás

Miskolci kivitelező cég keres gépészmérnök/építőmérnök végzettséggel rendelkező, elsősorban a szakmában jártas munkavállalót hosszútávú munkalehetőséggel.

Feladat:

beérkező árajánlatok feldolgozása, kalkulálása
gyártás előkészítés:
ütemtervek készítése,
alapanyag beszerzés,
munkafolyamatok figyelemmel kísérése, szükség esetén beavatkozás,
kapcsolattartás a megrendelőkkel,
projekt szerződések műszaki tartalmának ellenőrzése, határidők betartása, betartatása,
projekt lezárások előkészítése,
projektek során felmerülő problémák kezelése (szükség esetén kollégák segítségének bevonása)
gyártási dokumentációk készítése,
helyszíni szerelési munkáknál háttér támogatás biztosítása

Elvárások:

mérnöki végzettség: gépészmérnök, építőmérnök, acélszerkezet tervező mérnök,
önálló és csapatmunkára is alkalmas képességek,
számítógépes ismeretek: tervezőprogramok (AutoCAD), office, stb.
B tip. jogosítvány,

Előny:

min. 2-3 év szakmai tapasztalat,
angol/német nyelvtudás,

Amit kínálunk:

versenyképes fizetés,
hosszútávú, stabil munkalehetőség,
fiatalos, lendületes, családias légkör,
év közbeni juttatások,
változatos munkák