fbpx

Mezőgazdasági alkatrész értékesítő – Nyíregyháza

Teljes munkaidő Újállásom Itt: Kereskedelem / Értékesítés , Itt: Szakmunka / Fizikai munka
  • Munkavégzés helye:
    Nyíregyháza, Nyíregyháza, Szabolcs-Szatmár-Bereg
  • Közzétéve : 2021.04.22.
  • Megtekintés 309
Elküldés emailben

Információk

  • Végzettség Középiskola
  • Tapasztalat 0-1 év

A mezőgazdasági gép és alkatrész kereskedelemmel foglalkozó Dorker Kft. nyíregyházi telephelyére műszaki végzettségű, gyakorlattal rendelkező alkatrész értékesítőt keres.

Feladatok:
• Boltban a kisker. és viszonteladói ügyfelek kiszolgálása, velük való kapcsolattartás, ajánlatok készítése
• Felmerülő igények esetén kiszállítás szervezése, lebonyolítása
• Új ügyfelekkel kapcsolatfelvétel, igények felmérése, ajánlatok készítése
• Raktárkészlet kezelése, feltöltése központból illetve beszállítóktól
• Telephellyel kapcsolatos fenntartási feladatok koordinálása