fbpx

Mérnök értékesítő | Budapest

Teljes munkaidő Újállásom Itt: Műszaki / Mérnök Elküldés emailben

Információk

  • Végzettség Főiskola
  • Tapasztalat 2-3 év
  • Nyelvismeret Angol

Állás leírása

Feladatok és tevékenységek

  • Országosan az új partnerek, projektek, üzleti lehetőségek felkutatása
  • A beérkező igények kiszolgálása: aktív részvétel a kampányokban, “cold call”
  • Telefonon, e-mailen vagy személyes látogatások alkalmával a kapcsolatépítéstől vagy a vevői elvárások pontosításától indulva, az irodában végzett ajánlatkészítésen át, a feladat a szerződéskötést követően is tart
  • Fontos számunkra az ügyfeleink minőségi kiszolgálása
  • Az értékesítéshez kapcsolódó belső- és külső műszaki–kereskedelmi egyeztetések és az adminisztráció elvégzése is
  • Támogatjuk a betanulást, mindemellett mielőbbi önállóság szükséges
  • A pozíció hivatást, teljes munkaidős foglalkoztatási viszonyt jelent, nem ügynöki jellegű munkát takar
  • Előny: biztonságtechnikai vagy villamosmérnök végzettség

Követelmények:

  • angol nyelvtudás
  • Értékesítői véna
  • Minimum néhány év műszaki-értékesítési tapasztalat a közelmúltból
  • Jó kommunikációs készség írásban és szóban
  • Pontosság, határidők betartása
  • B kategóriás jogosítvány
  • Alapfokú angol nyelvtudás (műszaki jellegű, a termékismerethez szükséges)
  • Word, Excel, Internet, levelező-rendszerek ismerete
  • Kreativitás és kezdeményezőkészség
  • Gyengeáramú és biztonságtechnikai rendszerek ismerete: legalább 3 projekt bemutatása.

Amit kínálunk

  • Kihívásokkal teli munkakör
  • Tanulási és fejlődési lehetőség
  • Támogató, barátságos cégkultúra, jó hangulatú csapat
  • A teljesítmény elismerése
  • Versenyképes, nagy részben jutalékalapú jövedelem, ami kiszámítható, korrekt szabályrendszerrel folyamatosan növelhető
  • Több évtizedes, stabil hátterű, folyamatosan fejlődő hazai vállalkozás biztos háttere