fbpx

Leszedő munkatársat présüzembe

Teljes munkaidő Újállásom Itt: Szakmunka / Fizikai munka Elküldés emailben

Információk

  • Végzettség Szakiskola / szakmunkás képző
  • Tapasztalat Pályakezdő
  • Munkarend Több műszak

Munkavégzés helyeGYOR-MOSON-SOPRON, Győr, Hungary Staffing Adecco

Foglalkoztatás jellegeStaff

Dátum2021-03-13

KategóriaManufacturing and Production

Leszedő munkatársat keresünk présüzembe!

Épp váltanál vagy munkát keresel?
Szeretnéd kipróbálni magad Győr legnagyobb autóipari vállalatánál?
Dolgoztál már présüzemben?
Ha igen, jelentkezz, ne habozz!
Miért éri meg?

  • Kiemelkedő kezdő alapbér végzettséghez igazodóan (br. 280.000 Ft – 306.000 Ft)
  • Műszakpótlék délutánra és éjszakára
  • Cafeteria juttatás (br. 400.000 Ft éves keret)
  • Kiemelkedő, modern vállalati körülmények
  • Műszakokhoz igazodó céges buszjáratok

Milyen feladataid lesznek?

  • Préselt karosszéria elemek tárolóba helyezése
  • Karosszériaelemek minőségi ellenőrzése

Mik az elvárások?

  • Alapfokú vagy középfokú végzettség
  • Csoportmunkára való képesség
  • Precizitás, minőségi munkavégzés
  • Önálló, felelősségteljes munkavégzés
  • Kézügyesség
  • Több műszakos munkarend vállalása