fbpx

Kéményszerelő

Teljes munkaidő Újállásom Itt: Szakmunka / Fizikai munka Elküldés emailben

Információk

  • Végzettség Általános iskola
  • Tapasztalat 0-1 év

Elvárások:

  • Általános iskolai végzettség,
  • Megbízhatóság, szorgalom,
  • Önálló munkavégzés,
  • Precíz, alapos munkavégzés,
  • Jó alkalmazkodó készség

Előnyt jelent:

  • Építőipar területén szerzett gyakorlat,
  • B kategóriás jogosítvány

Feladatok:

  • Tetőn kívüli és lakáson belüli, kéményrekonstrukciós munkálatok elvégzése.,

, Megbízóról:,

Partnerünk piacvezető kéménytechnikai fővállalkozó cégként ingatlanfejlesztő/beruházó partnereinek végzi nagyberuházások kéménymagasítási tervezési, kivitelezési és engedélyeztetési munkáit., Jelentős szerződéses állományuk lehetővé teszi, hogy tovább bővítsék cégüket és fiatal, agilis csapatukhoz keressük új kollégáikat, aki akár pályakezdőként is csatlakozni szeretne hozzájuk.

Amit kínálunk:

Teljes munkaidős foglalkoztatás, Versenyképes jövedelem, Stabil, bővülő vállalati háttér, lendületes fiatal csapat, Hosszú távú együttműködés, Szakmai fejlődés, Bejárási támogatás

Munkavégzés helye:

Budapest

Készségek