fbpx

Karbantartó lakatos

Teljes munkaidő Újállásom Itt: Szakmunka / Fizikai munka Elküldés emailben

Információk

  • Végzettség Középiskola
  • Tapasztalat 2-3 év
  • Munkarend 3 műszak

Állás leírása

Új munkatársat keresünk az alábbi pozíció betöltésére:

Feladatok:

  • Termelő berendezések megelőző karbantartása,
  • Hibafeltárása és hibaelhárítása,
  • Folyamatos rendelkezésére állásának biztosítása

Elvárások:

  • Szakirányú szakképzettség
  • Hidraulikai és pneumatikai ismeretek – előny, de nem elvárás
  • 2-3 év szakmában eltöltött tapasztalat
  • 3 műszakos munkarend és az esetleges hétvégi beosztások vállalása
  • Önálló munkavégzés, csapatmunkára való képesség

Amit ajánlunk:

  • Munkába járás saját szerződéses járattal Debrecen, Szakoly, Újfehértó irányból
  • Cafetéria rendszer választható elemekkel
  • Műszakpótlék, túlórapótlék
  • Rendezvények, családi nap, gyerekeknek nyári tábor és Mikulás csomag
  • Kirándulások

Amennyiben ajánlatunk felkeltette az érdeklődését, önéletrajzát a JELENTKEZEM gombra kattintva várjuk.