fbpx

Játékmester szabadulószobában

Diákmunka Újállásom Itt: Diákmunka /Szakmai gyakorlat
  • Debrecen, Debrecen, Hajdú-Bihar
  • Közzétéve : 2021.03.11.
  • Fizetés: Ft963
  • Megtekintés 80
Elküldés emailben

Információk

  • Végzettség Középiskola
  • Tapasztalat Pályakezdő

Ha szereted a rejtélyeket és egy rugalmas munkára vágysz, akkor jelentkezz játékmesteri pozíciónkra egy debreceni szabadulószobába!

Vendéglátás, turizmus*

Debrecen

Cégbemutató

Partnercégünk szabadulószobás játékait Debrecenen belül 2 helyen is élvezhetik a válaszkeresésre és a feladatmegoldás izgalmára vágyó vendégek, ahol minőségi időt tölthetnek együtt. Légy részese Te is ennek az élménynek játékmesterként!

Feladatok

  • érkező játékosok fogadása
  • játékszabályok és a történet ismertetése
  • a játékosok “ráhangolása” a történetre
  • a helyiség berendezéseinek visszarendezése

Elvárások

betöltött 18. életév * nappali tagozatos aktív vagy passzív tanulói/ hallgatói jogviszony

kreativitás * igényes, ápolt, mosolygós megjelenés

  • társalgási szintű angol nyelvtudás (a külföldi vendégek miatt)

Munkaidő

  • hétfőtől péntekig 9:00-19:00 között, alkalmanként hétvégén
  • heti minimum 20-30 óra vállalása

Amit kínálunk

  • bruttó 963 Ft/óra
  • hosszú távú kreatív diákmunka

Előnyök

  • hasonló munkakörben szerzett tapasztalat
  • debreceni vagy környéki lakhely/tartózkodási hely