fbpx

Hegesztő kollégát keresünk Mezőkövesdre

Teljes munkaidő @My HR Team Itt: Szakmunka / Fizikai munka Elküldés emailben

Információk

  • ID 74129
  • Végzettség Szakiskola / szakmunkás képző
  • Tapasztalat 0-1 év
  • Munkarend 3 műszak
  • Nyelvismeret Nem szükséges

Mezőkövesdre keresünk végzettséggel, tapasztalattal rendelkező hegesztő kollégát.

Feladatok:

  • kézi hegesztési feladatok ellátása
  • utasítások alapján a különféle gépek, eszközök üzemeltetése
  • a hegesztőgépek és a terület rendben tartása
  • általános munkavédelmi és biztonságtechnikai szabályok betartása

Elvárások:

  • Fogyóelektródás hegesztői végzettség (CO vagy AFI)
  • Legalább 1-3 év tapasztalat
  • Minőségi, precíz munkavégzés
  • 3 műszakos munkarend vállalása

Amennyiben felkeltettük érdeklődését és egy biztos, stabil lábakon álló folyamatosan fejlődő cégnél szeretne hosszú távon elhelyezkedni, várjuk magyar nyelvű önéletrajzát a jelentkezés gombra kattintva!