fbpx

Gyártósori gépkezelő (Bp 21. kerület)

Teljes munkaidő Újállásom Itt: Szakmunka / Fizikai munka
  • Budapest XXI keruelet, Budapest XXI. ker
  • Közzétéve : 2021.04.02.
  • Megtekintés 56
Elküldés emailben

Információk

  • Végzettség Általános iskola
  • Tapasztalat Pályakezdő
  • Munkarend 2 műszak

Csepeli partnerünkhöz, gyártósori gépek kezelésére keresünk új munkatársakat. A jelen helyzetben is stabil hátérrel és kiszámítható beosztással várjuk az érdeklődőket.

Elvárások:

  • 8 általános iskolai végzettség
  • Hasonló területen szerzett tapasztalat
  • Folyamatos 12 órás munkarend vállalása

Amit kínálunk:

  • SZÁLLÁS NINCS!
  • Elérhető nettó 240-260.000ft
  • 13. havi fizetés
  • Ital pénz, mely kávéra vagy üdítőre váltható
  • Mentorprogram
  • Családi napok

Feladatok:

  • Lemezgép kezelése, gyártás minőségének ellenőrzése
  • Összekészített elemek ellátása kötőlemezzel
  • Lemezek méreteinek, mennyiségének ellenőrzése
  • Munkakörnyezet tisztán tartása