fbpx

Gépkezelő csomagoló

Teljes munkaidő Újállásom Itt: Szakmunka / Fizikai munka Elküldés emailben

Információk

  • Végzettség Általános iskola
  • Tapasztalat Pályakezdő
  • Munkarend 3 műszak

Állás leírása

Feladatok

Az üzemben működő csomagoló és lezsákoló gyártósor, gépek és berendezések működtetése
Áruk mozgatása üzemen és raktáron belül
A kiadott gyártási terv teljesítése
Gépek, és azok környezetének tisztán tartása
Karbantartásokban aktív részvétel

Elvárások

Minimum általános iskolai végzettséget szereztél
Van műszaki érzéked, érdekelnek a gépek, és nyitott vagy új dolgok elsajátítására
Vállalható számodra a 3 műszakos munkarend
Szívesen hozzájárulnál egy neves, hazai és nemzetközi szinten is elismert, kiváló minőségű termékeket előállító vállalat munkájához

Előnyök

Érvényes targoncavezetői jogosítvány (1,5 tonnás, elektromos)
„B” kategóriás jogosítvány (ami a munkába járáshoz szükséges)

Munkaidő

Teljes munkaidő (8 órás)

A cégről

Élelmiszeripar

Amit kínálunk

Munkavállalói jogviszonyt
Stabil hátterű, tiszta és kulturált munkahelyet
Egészségügyi szolgáltatást (Betegség esetén ingyenes szakorvosi ellátás)
Próbaidőt követően Cafeteria szolgáltatást (SZÉP Kártya)
Csapatépítő rendezvényeket (Családi nap, közös vacsorák)
Saját előállítású termékekből rendszeresen ingyenes juttatást
Fiatalos és modern munkakörnyezetet, ahol egy olyan alapélelmiszert gyártunk, amire minden háztartásnak szüksége van

Készségek