fbpx

Gépkezelő állás Szeged

Teljes munkaidő Újállásom Itt: Szakmunka / Fizikai munka Elküldés emailben

Információk

  • Végzettség Középiskola
  • Tapasztalat 2-3 év

Állás leírása

Gépkezelő

A munkakör célja:

A folyamatos termelés biztosítása, a gépsorok műszaki vezetése a közvetlen termelésvezető és művezető irányításával, a csoport által végzett munka segítése és összehangolása.

Feladataid lesznek:

  • a műszaki meghibásodások felismerése, azonnali javítása vagy javíttatása,
  • a gépsorok megfelelő működtetése, kezelése,
  • a gépek karbantartása (kívül és belül egyaránt),
  • a gépkarbantartások ütemezése, egyeztetés a termeléssel,
  • az alkatrészigények továbbítása a művezető felé,
  • a napi munkavégzési és karbantartási lapok elkészítése,
  • és a Munkavédelmi Szabályzat munkahelyre és munkavégzésre vonatkozó rendelkezéseinek betartása.

Téged keresünk, ha

  • rendelkezel középfokú műszaki végzettséggel
  • előny elektroműszerész, mechatronikai technikus, gépbeállító lakatos vagy villanyszerelő végzettség,
  • érdekel a műszaki és az elektronikai terület,
  • szeretsz csapatban dolgozni,
  • precíz, megbízható, kitartó, talpraesett és rugalmas vagy,
  • és tudod vállalni a három műszakos munkarendet.
Előnyt jelent az élelmiszeriparban szerzett tapasztalat!

Miért válassz minket?

  • Nálunk stabil, magyar tulajdonosi háttérrel rendelkező cégcsoport garantálja a biztos jövedelmed.
  • Teljesítményalapú bónuszrendszerrel és széleskörű béren kívüli juttatásokkal ismerjük el a munkádat.
  • Velünk hosszú távon tervezhetsz és lehetőséged lesz fejlődni.
  • Neves, hazai és nemzetközi szinten is elismert, kiváló minőségű termékek fejlesztéséhez és előállításához járulhatsz hozzá.
  • Aktív része lehetsz egy különleges, összetartó közösségnek.

Munkavégzés helye

Szeged