fbpx

Gépkezelő (15. kerület) Gépkezelő

Teljes munkaidő Újállásom Itt: Szakmunka / Fizikai munka Elküldés emailben

Információk

  • Végzettség Szakiskola / szakmunkás képző
  • Tapasztalat Pályakezdő
  • Munkarend 2 műszak

Állás leírása

Gépkezelők figyelem !

A vas-és acélipar nagyágyúja ipari gépkezelői tapasztalattal rendelkező kollégákat keres.

Ha magadra ismertél, jelentkezz és legyél a 15. kerületi csapat értékes tagja.

Amit ajánlunk Neked:

  • Alapbér a szakmai tapasztalatokhoz mérten kerül megállapításra!
  • Kiemelt műszakpótlék ( délután 30 % )
  • Kimagasló béren kívüli juttatások (cafeteria, teljesítménybónusz, 13. havi fizetés)
  • Határozatlan idejű munkaszerződés
  • Azonnali kezdés
  • INGYENES konditerem, klubszoba használata
  • Folyamatos szakmai fejlődést biztosító, sikeres és gyorsan növekvő nagyvállalati háttér

Feladataid lesznek:

  • Gépek és berendezések beállítása és kezelése (fémdaraboló gépek kezelése)
  • Gyártási folyamat zavartalanságának biztosítása
  • Mérőeszközök szakszerű kezelése

Amit kérünk Tőled:

  • Szakmunkás bizonyítvány, az iparág (műszaki, fémipari stb.) előny, de nem feltétel
  • 2 műszak vállalása (06:00-14:30 óráig és 13:30-22:00 óráig)
  • Ipari gépkezelői tapasztalat
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeretek

Előny:

  • Targoncás vagy híddaru kezelői jogosítvány