fbpx

Gépjármű finanszírozási és biztosítási ügyintéző

Teljes munkaidő Újállásom Itt: Kereskedelem / Értékesítés Elküldés emailben

Információk

  • Végzettség Középiskola
  • Tapasztalat 0-1 év

A CarNet cégcsoport tagjaként működő Carnet For-Top Kft. Győr-Moson-Sopron és Komárom-Esztergom megye hivatalos FORD és PEUGEOT Márkakereskedése és -szervize. Győrben, Sopronban és Tatabányán összesen 4 telephelyet működtet 100 fős létszámmal.

SOPRONI   FORD márkakereskedésünkbe gépjármű értékesítő, finanszírozási és biztosítási ügyintéző kollégát keresünk.

Ideális munkatársunk egy olyan nyitott személyiség, akinek a kapcsolatteremtő képesség az alaptermészetének része. Kitartó az új ügyfelek felkutatásában, igényeinek felmérésében és az ahhoz kapcsolódó ajánlatok elkészítésében.

Főbb feladatok, munkák:

  • Márkakereskedésünk által forgalmazott FORD gépjárművek finanszírozási és biztosítási termékeinek értékesítése
  • Ajánlatadás, szerződéskötés
  • Ügyfelekkel való közvetlen kapcsolattartás
  • ügyviteli rendszerekben történő adminisztráció
  • értékesítési aktivitáshoz kapcsolódó ügyintézés elvégzése
  • aktív részvétel belső és külső riportok készítésében

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • Proaktív, siker- és ügyfélorientált hozzáállás, értékesítési szemlélet
  • kitűnő kommunikációs és tárgyalási készség, önálló munkavégzésre való képesség
  • kitartás, szorgalom, terhelhetőség,
  • pontos, felelősségteljes munkavégzés
  • fejlett érzelmi inteligencia
  • több feladat egyidejű ellátására való képesség, logikus gondolkodásmód, kreativitás,
  • B kategóriás jogosítvány,
  • Microsoft Office alkalmazások átfogó ismerete (szövegszerkesztés és táblázatkezelői feladatok képletekkel)

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

  • pénzügyi szolgáltatás közvetítői és/vagy biztosításközvetítői hatósági vizsga megléte
  • hasonló pozícióban szerzett munkaköri jártasság előny, de nem feltétel
  • értékesítési tapasztalat
  • felsőfokú végzettség
  •  német nyelvtudás

Amit kínálunk:

  • összeszokott, hatékony fiatalos csapat, barátságos munkahelyi légkör,
  • határozatlan idejű alkalmazotti státusz,
  • felelősségteljes, változatos feladatok,
  • betanulás támogatása
  • alapbéren felüli teljesítményarányos jutalékos bérrendszer
  • stabil és megbízható vállalati háttér 25 éve működő cégcsoportban
  • folyamatos képzési lehetőség