fbpx

Gépész karbantartó

Teljes munkaidő @My HR Team Itt: Szakmunka / Fizikai munka Elküldés emailben

Információk

  • ID 77687
  • Végzettség Szakiskola / szakmunkás képző
  • Tapasztalat 5+ év
  • Munkarend Több műszak

Tiszaújvárosi partnerünk megbízásából bővülő csapatukba keresünk munkatársat az alábbi munkakörbe:

Az alábbi feladatok várnak Önre:

  • gépészeti karbantartási feladatok ellátása,
  • termelési gépek és berendezések javítása és karbantartása, üzemszerű működésük biztosítása,
  • beüzemelési tevékenységek elvégzése,
  • hibaelhárítás.

Önt keressük, ha:

  • gépész szakképzettséggel rendelkezik (pl: lakatos, csőszerelő, forgácsoló, hegesztő),
  • ipari környezetben szerzett karbantartói tapasztalatot,
  • 4 műszakos munkarendet tud vállalni,
  • jó fizikum és állóképesség jellemzi Önt,
  • alapfokú számítógépes ismeretei naprakészek.

Előny:

  • tűzvédelmi szakvizsgával rendelkezik,
  • nyomástartóedény-gépész szakképesítése van,
  • targoncavezetői engedéllyel rendelkezik.

Amit kínálunk:

  • Korrekt bérezési feltételek,
  • Utazási támogatás, 13. havi bér,
  • Hosszútávú, stabil munkalehetőség,
  • Motivált pályakezdők jelentkezését is várjuk.

Munkavégzés helye: Tiszaújváros

Készségek