fbpx

Flottaoperátor

Teljes munkaidő Újállásom Itt: Beszerzés / Logisztika / Szállítás Elküldés emailben

Információk

  • Végzettség Középiskola
  • Tapasztalat 2-3 év

Állás leírása

Új munkatársat keresünk az alábbi pozíció betöltésére:

Feladatok:

  • Gépjárművezetők irányítása, napi szintű ellenőrzése, problémák kezelése;
  • A fuvarfeladat kiadása, végrehajtásának folyamatos figyelemmel kísérése, ellenőrzése és adminisztrációja;
  • A fuvarfeladat teljesítése közben felmerülő eltérések kezelése, a problémák megoldása;
  • A fuvarfeladatok szervezése és lebonyolítása során napi szintű kommunikáció írásban és szóban az érintett társosztályokkal

Elvárások:

  • Minimum középfokú végzettség, vagy szakirányú szakképesítés (logisztikai ügyintéző, szállítmányozási és fuvarozási ügyintéző);
  • Fuvarozás és szállítmányozás területén szerzett legalább egy éves szakmai tapasztalat;
  • Flottaoperátorként, diszpécserként, vagy logisztikai koordinátorként szerzett tapasztalat;
  • Magabiztos számítógépes ismeretek.

Szükséges kompetenciák

  • Kimagasló stressztűrő-képesség;
  • Kiváló szervező készség;
  • Határozott fellépés;
  • Önálló, precíz munkavégzésre való képesség;
  • Kiváló konfliktuskezelő képesség.

Amit ajánlunk:

  • Stabil munkahely
  • Magas szintű technikai és műszaki háttér
  • Szakmai fejlődési lehetőség

Amennyiben ajánlatunk felkeltette az érdeklődését, önéletrajzát a JELENTKEZEM gombra kattintva várjuk.