fbpx

Épületüzemeltetési menedzser | Budapest

Teljes munkaidő Újállásom Itt: Műszaki / Mérnök Elküldés emailben

Információk

  • Végzettség Főiskola
  • Tapasztalat 2-3 év
  • Nyelvismeret Angol

Állás leírása

Feladatok és tevékenységek

  • Áruházak fogyasztási adatainak rögzítése és ellenőrzése
  • Energetikai ügyek intézése
  • Kapcsolattartás a közüzemi szolgáltatókkal
  • Energetikai tenderek lebonyolítása
  • Megváltozott jogszabályok nyomon követése és ezzel kapcsolatos szükséges intézkedések meghozatala
  • Beruházási támogatások figyelése
  • Energetikához kapcsolódó működési engedéllyel összefüggő hatósági ügyek intézése (pontforrás engedély, vízjogi üzemeltetési engedély, légszennyezettség bejelentés stb.)
  • Irodai munka, de többször előfordul áruház bejárás is országos szinten
  • Prezentációk készítése és bemutatása a vezetőség számára

Követelmények

  • Angol nyelvismeret
  • Energetikai területen szerzett szakmai tapasztalat, legalább 1 év
  • Felsőfokú mérnöki vagy szakirányú végzettség
  • Nagyfokú önállóság
  • Legyél emberközpontú
  • Legyen jó kommunikációs készséged
  • Szeresd a kihívásokat, és legyél nyitott a különböző projektekre
  • Magabiztosan kezeled a táblázatkezelő programokat
  • Vezetői engedély: B

Amit kínálunk

  • Cafeteria
  • Utazásokhoz vállalati bérautó biztosított
  • Kihívásokkal teli munkakör
  • Támogató, barátságos cégkultúra, jó hangulatú csapat

Készségek