Ha egy új állás kell, az újállásom.hu a legjobb hely.

HR Negyed

Építésvezető

Budapest, Magyarország
Budapest Budapest Budapest Budapest
nincs megadva Expired 5 hónap.
A hirdetés lejárt

Állás leírása

Állás neve
Építésvezető (Acélszerkezeti / acél homlokzatburkolási / könnyűszerkezetes terület) – Budapest
Hely
Hungary | Budapest
Szakmai terület
Építőipar
Foglalkozás
Other
Közzététel dátuma
2020-03-26

Feladatok és tevékenységek
  •     Kivitelezés helyszíni irányítása, Kivitelező vállalkozók munkájának napi szintű koordinálása az építési helyszínen
  •     Az alvállalkozói és beszállítói szerződések előkészítésében való közreműködés
  •     Vállalkozási szerződések teljesülésének koordinálása és kontrollálása, különös tekintettel a műszaki tartalomra, a határidőre, a minőségre valamint a beszállítók és alvállalkozók felé támasztott követelményekre
  •     Kivitelezéshez kapcsolódó engedélyeztetések és egyéb, szerződésben vállalt feltételek biztosítása
  •     Megrendelővel való kapcsolattartás idegen nyelven
  •     Helyszíni kooperációkon, megbeszéléseken való részvétel
  •     Heti, havi jelentési kötelezettség
  •     Projekt költségvetés nyomon követése, és beavatkozás a kritikus pontokon
  •     Építő gépek és építési anyagok kontrollálása

Követelmények..:

  • Építőmérnöki diploma
  •     Hasonló munkakörben szerzett több, mint 5 éves munkatapasztalat, releváns acélszerkezeti / acélhomlokzatburkolási / könnyűszerkezetes tapasztalattal
  •     Aktív angol/német nyelvtudás
  •     Erős felhasználói szintű számítógépes ismeretek (Ms Office)
  •     Projektszemléletű gondolkodásmód, céltudatosság, kitartás, problémamegoldó képesség
  •     Projekthelyszíneken történő munkavégzés
  •     Talpraesett, vállalkozó szellemű pályakezdő építőmérnökök jelentkezését is várjuk
Képzettség
BA / BSc diploma
Tapasztalat ebben a szakmában
5-8 év

Település