fbpx

Divízió vezető

Teljes munkaidő Újállásom Itt: IT / Informatika Elküldés emailben

Információk

  • Végzettség Főiskola
  • Tapasztalat 3-5 év

Állás leírása

Új munkatársat keresünk az alábbi munkakörbe:

LEENDŐ MUNKAVÁLALLÓ FELADATAI LESZNEK:

  • Alap infrastruktúrát üzemeltető csapat szakmai irányítása (UNIX, LINUX, szerverek, tárolók, SAN hálózat, virtualizáció, mentés – 18 fő, Budapest és vidék).
  • Technológiai fejlődési irányok meghatározásában való közreműködés
  • Feladatok kiosztása és számonkérése, vezetői adminisztratív feladatok elvégzése

ELVÁRÁSOK:

  • Legalább 10 éves, IT üzemeltetés területén szerzett releváns szakmai tapasztalat, melyből
  • Minimum 3 év szakterületen eltöltött vezetői tapasztalat.
  •  Érvelési gyakorlat, irányítási képesség, szervezőkészség.Magasszintű szóbeli és írásbeli kommunikációs készség
  • Nyitottság a folyamatos fejlődésre
  • Strukturált gondolkodás, problémamegoldó készség
  • Kiváló együttműködési képesség
  • Megbízható, precíz, önálló munkavégzés
  • Jó konfliktus kezelés képesség
  • Vezetői ügyeletben való részvétel

ELŐNYT JELENT:

  • Alap infrastruktúra széles körű ismerete

AMIT NYÚJTUNK:

  • Szakmai kihívások, érdekes projektek
  • Jó csapat
  • Stabil, hosszú távú munkalehetőség,
  • Fejlődő és innovatív vállalati háttér,
  • Igényes és változatos, szakmai fejlődést biztosító feladatok, versenyképes fizetés és kiemelkedő juttatási csomag.

Készségek