fbpx

Bolti eladó

Újállásom Itt: Kereskedelem / Értékesítés , Itt: Szakmunka / Fizikai munka Elküldés emailben

Információk

  • Végzettség Középiskola
  • Tapasztalat 0-1 év

Állás leírása

Bolti eladó

HAJDÚFESTÉK  KFT egy dinamikusan fejlődő kisvállalkozás.  Piaci pozíciónkat folyamatosan erősítjük,  hogy  még  jobb szolgáltatással és még átfogóbb termékválasztékkal kivívjuk vevőink folyamatos megelégedettségét. Ha Ön is egyetért ezen céljainkkal, tud és szeret vevőkkel bánni , hajlandó önállóan, szorgalmasan és becsületesen dolgozni,  akkor örömmel várjuk.
Józsai festék szaküzletünkbe keresünk

BOLTI ELADÓ

munkatársat!

Főbb feladatok:

  • festékek – vegyi áruk  – háztartási termékek kiskereskedelmi  értékesítése
  • az érkező áru pontos átvétele és bevételezése
  • javaslattétel  a vezetés felé az árképzésre
  • időszakos és éves leltár lebonyolításában való részvétel
  • kapcsolattartás a közületi vevőkkel
  • pénztári és áruforgalmi rendszer üzemeltetése, napi nyitás-zárás adminisztratív  végrehajtása
  • polcok feltöltöttségének  és kialakított rendjének ellenőrzése, utánrendelés
  • az üzlet belső tereinek kirakatainak tisztán tartása,  takarítás
  • munkabiztonsági és adó előírások maradéktalan betartása

Elvárásaink a leendő munkatársunkkal szemben:

  • legalább érettségi
  • vevő centrikus  gondolkodás, udvarias, segítőkész személyiség
  • felhasználói szintű számítógépes ismeret
  • hajlandóság szombati munkavégzésre, túlórára
  • munka egészségügyi alkalmasság

A kiválasztásnál előny,  de nem feltétel:

  • hasonló (kis)kereskedelmi egységben szerzett tapasztalat előny
  • debreceni vagy debrecen–józsai  lakóhely
  • középfokú kiskereskedelmi eladói végzettség

Ha felkeltettük érdeklődését, úgy fényképes jelentkezését szakmai önéletrajzzal szíveskedjen elküldeni!