fbpx

Bolti eladó – 1186 Budapest, Cziffra György utca 7

Teljes munkaidő Újállásom Itt: Szakmunka / Fizikai munka Elküldés emailben

Információk

  • Végzettség Középiskola
  • Tapasztalat 0-1 év

Állás leírása

Bolti eladó – 1186 Budapest, Cziffra György utca 7.

Az ALDI Magyarország a piacon meghatározó szerepet betöltő, nemzetközi kereskedelmi vállalat. A diszkont elv következetes megvalósítása mellett köteleztük el magunkat, amely egyet jelent azzal, hogy a lényegre koncentrálunk: tartósan magas minőséget kínálunk folyamatosan alacsony áron.

Az új munkatárs feladatai

  • árupakolás
  • kasszázás
  • helyben sütött pékáruk megsütése
  • takarítás

Az ideális jelölt

  • pontos
  • megbízható
  • hosszú távra tervez
  • jó munkakörnyezetre vágyik

Előny

  • kereskedelmi végzettség
  • élelmiszer kereskedelemben szerzett gyakorlat

Amit kínálunk

Bolti eladó pozícióban elérhető havi bruttó fizetések összege az óraszámok függvényében:

Heti ledolgozandó órák száma Kezdő fizetés Elérhető legmagasabb fizetés*
30 óra esetén 251 775 Ft 317 100 Ft

Fizetést kiegészítő juttatások és információk:

  • munkába járás költségének térítése
  • egyéb ingyenes juttatások
  • a munkatársak az üzletvezető által elkészített beosztásuknak megfelelően a hét bármely munkanapján délelőttös, vagy délutános műszakokban, naponta váltakozó munkarendekben dolgoznak a nyitvatartási idő szerint
  • összetartó, stabil csapat, jó hangulat, megértő vezetőség

*az ALDI Magyarországnál a pozícióban eltöltött 10 év munkaviszony után elérhető, pótlékokkal (kivéve vasárnapi pótlék) növelt legmagasabb havi bruttó fizetés. A vasárnapi pótlék kifizetése a Munka Törvénykönyve által meghatározott mértékben történik.

VÁRUNK AZ ALDI CSAPATÁBA! KÜLDD EL FÉNYKÉPES ÖNÉLETRAJZOD MOST!

Munkavégzés helye

​1186 Budapest, Cziffra György utca 7.​

A munka megkezdése

​Azonnal​