fbpx

Beszerző

Teljes munkaidő Újállásom Itt: Műszaki / Mérnök Elküldés emailben

Információk

  • Végzettség Főiskola
  • Tapasztalat 3-5 év
  • Nyelvismeret Angol

Állás leírása

Csatlakozz hozzánk

Beszerző

pozícióba!

Főbb feladatok, munkák:

  • Beszerzések teljes körű megvalósítása (igényfelmérés, ajánlatbekérés, szerződés kötés)
  • Beszerzési stratégia kidolgozása és nyomon követése
  • Kapcsolattartás a szerződéses partnerekkel és ajánlattevő külső és belső érintettekkel
  • Piackutatás, piacelemzés készítés
  • Napelem parki kivitelezéshez kapcsolódó logisztikai feladatok ellátása
  • Önállóan a napelem park kivitelezéshez szükséges anyagok kiírása
  • EKÁER készítése az egyes szállítmányokhoz
  • Beszerzési folyamatok optimalizálása
  • Tendereztetés az egyes megrendelő termékekre
  • Adhoc feladatok ellátása

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • Felsőfokú műszaki végzettség
  • Legalább 3 év tapasztalat beszerzői munkakörben
  • Aktív, tárgyalóképes angol nyelvtudás szóban és írásban
  • Erős felhasználói Microsoft Office ismeretek, főként Excel
  • AutoCad ismeret alapszinten
  • B kategóriás jogosítvány

Amit kínálunk:

  • Szakmai tapasztalathoz illeszkedő bérezés
  • Céges mobiltelefon és laptop
  • Rugalmas munkaidő

Készségek