fbpx

Autóbusz-vezető (Tiszaújváros)

Teljes munkaidő Újállásom Itt: Szakmunka / Fizikai munka Elküldés emailben

Információk

  • Végzettség Középiskola
  • Tapasztalat 0-1 év

Jelentkezz a VOLÁNBUSZ Zrt.-hez autóbusz-vezetőnek!

A VOLÁNBUSZ Zrt. alaptevékenysége a menetrendszerinti autóbusz-közlekedés biztosítása helyi és helyközi vonalakon. Társaságunk évente több, mint 650 millió utast szállít úti céljukhoz.

Járulj hozzá Te is sikereinkhez!

Amit nyújtunk:

  • Stabil háttérrel rendelkező vállalatnál hosszú távú munkalehetőség
  • 100%-ban bejelentett munkaviszony
  • Kedvezményes utazási lehetőségek családtagok számára is
  • Országos szervízhálózat
  • Professzionális, megbízható csapat
  • Szociális gondoskodás a munkavállalók részére
  • Egyedi erkölcsi-, anyagi elismerés
  • Üzemanyag-megtakarításból eredő bérpótlék

A munkakör betöltéséhez szükséges:

  • Betöltött 21. életév,
  • Alapfokú iskolai végzettség (8 általános),
  • Érvényes „D” kategóriás vezetői engedély (megszerzését támogatjuk),
  • GKI kártya,
  • PÁV II. alkalmasság,

Az alábbi telephelyre keressük új munkatársunkat:

  • Tiszaújvárosból induló helyközi járatok