MŰHELYADMINISZTRÁTOR – PÉNZTÁROS 97 megtekintve

Elvárások:
Középfokú gazdasági végzettség
Német nyelvtudás (társalgási szint)
Pénztár kezelési tapasztalat
Csapatszellem, kiváló problémamegoldó képesség

Előnyt jelent:
SAP ismeret

Feladatok:
Pénztár vezetése
Bejövő átutalásos szállítói számlák továbbítása a könyvelés felé.
A telephelyhez tartozó munkavállalók munkaügyi dokumentumainak kezelése. (Új kolléga beléptetésében való résztvétel, jelenléti ív vezetése, szabadságok regisztrálása, túlóra nyilvántartás, mindezek leadása a könyvelésnek határidőre.)
Levél és faxforgalom dokumentálása, gyors- és gépírás, postázás.
Vevő és járműadatbázis karbantartása, vevőtörzs igény esetén módosítása, javítása.
Jóváírások elkészítése.
Visszahívási akciók adminisztratív lebonyolítása.
Szervizinformációk és egyéb anyagok sokszorosítása és elosztása.
Statisztikák előállítása, vezetése és továbbítása

Amit kínálunk:
Modern munkakörnyezet
Versenyképes fizetés
Stabil multinacionális háttér
Folyamatos továbbképzés

Munkavégzés helye:
Tiszaújváros

Állás néhány jellemzője

  • VÉGZETTSÉG Középiskola
  • NYELVTUDÁS Német
  • TAPASZTALAT palyakezdofriss-diplomas, 1-3 év szakmai tapasztalat
  • This job has expired!
Hirdetés megosztása
Információk:
  • Cím Budapest
Kapcsolatfelvétel

Új munkahelyet, vagy munkaerőt keres?
Szeretné mindezt a lehetőséget, akár ingyen?
Az újállásom.hu a legjobb választás lehet akkor az Ön számára.
Ingyen feltöltheti Önéletrajzát!
Ingyen adhat fel álláshirdetést nálunk.

Hírlevél