BACK OFFICE MUNKATÁRS 70 megtekintve

Új és használt haszongépjármű értékesítéssel, alkatrészellátással és szervizzel foglalkozó cég megbízásából az After Sales részleg támogatására keresünk munkatársat az alábbi pozícióba:
BACK OFFICE MUNKATÁRS

Elvárások

  • Felsőfokú végzettség
  • Technikai érzék
  • Minimum középszintű aktív német és/vagy angol nyelvtudás
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeretek (Excel, PowerPoint, Word)
  • Pontos, precíz munkavégzés
  • Ügyfél orientáltság
  • Megbízhatóság

Előnyt jelent

  • Kiváló kommunikációs képesség
  • Haszonjármű üzemeltetésben, javításban szerzett tapasztalat
  • C, D kategóriás jogosítvány

Feladatok

  • Járműjavítással, jármű karbantartással kapcsolatos problémák megoldásában való aktív közreműködés
  • Aktív támogatás ügyféligények gyors megvalósításában
  • Műszaki és nem műszaki reklamációk kezelése
  • Innovatív szolgáltatások támogatása
  • Szervizek támogatása
  • Elemzések készítése
  • Közreműködés közbeszerzési és egyéb pályázatok ajánlatainak készítésében
  • Adminisztrációs feladatok ellátása, számlázások végrehajtása

Amit kínálunk

Biztos, stabil multinacionális háttér, kiváló munkakörülmények, folyamatos szakmai fejlődési lehetőség, versenyképes fizetés

Munkavégzés helye

Dunaharaszti

Fényképes önéletrajz megküldésével (a Tárgyban “Vevőszolgálat” jeligével), illetve bérigény megjelölésével az alábbi e-mail címre várjuk pályázatát: pest208@worklife.hu
Jelentkezését bizalmasan kezeljük!

Tapasztalat

1-3 év

Végzettség

Egyetem

Nyelv

Nem igényel nyelvtudást

Állás néhány jellemzője

  • VÉGZETTSÉG Főiskolai végzettség, Egyetemi végzettség
  • TAPASZTALAT 1-3 év szakmai tapasztalat
Hirdetés megosztása
Információk:
  • Cím Budapest
Kapcsolatfelvétel

Új munkahelyet, vagy munkaerőt keres?
Szeretné mindezt a lehetőséget, akár ingyen?
Az újállásom.hu a legjobb választás lehet akkor az Ön számára.
Ingyen feltöltheti Önéletrajzát!
Ingyen adhat fel álláshirdetést nálunk.

Hírlevél